Rezervační kalendář Městská sportovní hala / Hala / 25.03. - 31.03. 2024
2024 | Pondělí 25.03. |
Úterý 26.03. |
Středa 27.03. |
Čtvrtek 28.03. |
Pátek 29.03. |
Sobota 30.03. |
Neděle 31.03. |
2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00
|
|
|
|
|
|
Elitery 07:00-20:00
|
Elitery 07:00-20:00
|
07:00
|
08:00
|
OASOŠ 08:00-11:30
|
OASOŠ 08:00-09:30
|
OASOŠ 08:00-11:30
|
OASOŠ 08:00-09:30
|
OASOŠ 08:00-11:30
|
|
|
08:00
|
09:00
|
|
|
|
|
|
|
|
09:00
|
10:00
|
|
MŠ 10:00-11:30
|
|
MŠ 10:00-11:30
|
|
|
|
10:00
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
|
11:00
|
12:00
|
1.ZŠ 12:00-13:30
|
1.ZŠ 12:00-13:30
|
1.ZŠ 12:00-13:30
|
1.ZŠ 12:00-13:30
|
1.ZŠ 12:00-13:30
Elitery 12:00-22:00
|
|
|
12:00
|
13:00
|
8.ZŠ 13:30-15:30
|
|
|
|
|
|
|
13:00
|
14:00
|
|
|
|
Psychiatrická nemocnice 14:30-15:30
|
TJ Loko-florbal 14:00-15:30
|
|
|
14:00
|
15:00
|
TJ Loko-házená 15:30-20:00
|
TJ Loko-florbal 15:30-22:00
|
TJ Loko-házená 15:30-20:30
|
TJ Loko-florbal 15:30-22:00
|
TJ Loko-házená 15:30-20:30
|
|
|
15:00
|
16:00
|
|
|
|
|
|
|
|
16:00
|
17:00
|
|
|
|
|
|
|
|
17:00
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00
|
20:00
|
TJ Lokomotiva - Volejbal 20:00-22:00
|
|
TJ Loko-florbal 20:30-22:00
|
|
TJ Loko-florbal 20:30-22:00
|
|
|
20:00
|
21:00
|
|
|
|
|
|
|
|
21:00
|
22:00
|
|
|
|
|
|
|
|
22:00
|
23:00
|
|
|
|
|
|
|
|
23:00
|
2024 |
Pondělí 25.03. Kopírovat |
Úterý 26.03. Kopírovat |
Středa 27.03. Kopírovat |
Čtvrtek 28.03. Kopírovat |
Pátek 29.03. Kopírovat |
Sobota 30.03. Kopírovat |
Neděle 31.03. Kopírovat |
2024 |
1.ZŠ / 1.ZŠ
8.ZŠ / 8.ZŠ
aerobic / aerobic
Basketball / Basketball
BEST WORLD DANCE / BEST WORLD DANCE
Elitery / Elitery
FESTIVAL SPORTU / FESTIVAL SPORTU
florbal Bílina / florbal Bílina
Flor/Chom / Florbal Chomutov
Nové Strašecí-florbal / florbal Nové Strašecí
florbal roudnice / florbal roudnice
florbal školy / florbal školy
Futsal Sřelec / Futsal Střelec
házená most / házená Most
ibl / ibl jindřich
Jazzmani Žatec-fotbal / Jazzmani Žatec-fotbal
Judo / Judo
Karate / Karate
LETNÍ TÁBOR LOKO. LOUNY / LETNÍ TÁBOR LOKO. LOUNY
MŠ / MATEŘSKÉ ŠKOLKY
mažoretky / Mažoretky
Morchová- fotbal / Morchová - fotbal
Nigrin / Nigrin-školy
OASOŠ / OASOŠ
p.Neumaier / p.Neumaier
PČR / Policie ČR
Policie ČR-fotbal / Policie ČR-fotbal
Psychiatrická nemocnice / Psychiatrická nemocnice
SEKO Louny / SEKO Louny
SK ČERNČICE-FOTBAL / SK ČERNČICE
SK CÍTOLIBY / SK CÍTOLIBY
SK DOBROMĚRICE / SK DOBROMĚŘICE
SK Slavětín / SK Slavětín
SK TRIUMF PRAHA / SK TRIUMF PRAHA
SLAVIA PRAHA BASKETBAL / SLAVIA PRAHA-BASKETBAL
SLOVAN LOUNY-HOKEJ / SLOVAN LOUNY-HOKEJ
sokolský slet / sokolský slet
STOLNÍ TENIS / STOLNÍ TENIS-TURNAJ
TJ Loko - florbal minipřípravka / TJ Loko - florbal minipřípravka
TJ Loko-florbal / TJ Loko -florbal
TJ Loko-baseball / TJ Loko-baseball
TJ Loko-házená / TJ Loko-házená
TJ Lokomotiva - Judo / TJ Lokomotiva - Judo
TJ Lokomotiva - Volejbal / TJ Lokomotiva - Volejbal
Triatlon / Triatlon
Veslařský klub / Veslařský klub
Vít-fotbal / Vít-fotbal
vondráček hokej / vondráček hokej
ZUŠ / ZUŠ Louny